http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880
http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880

Přivýdělek

QEčka vydělávají každému. Z počátku může jít pouze o drobný přivýdělek. Časem vás mohou QEčka dobře živit. Hezky si to rozeberme.

1. hodnota - zdraví 

Zdraví stojí spoustu peněz, pokud je pošramoceno. Díky QEčkům máte první přidanou hodnotu právě ve zdraví.

2. hodnota - provize za doporučení / přivýdělek 

Jakmile zjistíte, co QEčka umí, sami je budete chtít nabídnout někomu známému. Výrobce Vaši snahu ocení tím, že z každého nákupu Vašich známých, Vám pošle odměnu. Tuto doměnu si následně kdykoliv můžete převést na kredit a za něj nakoupit. Můžete si provizi také převést na svůj účet. Zde je však potřeba myslet na to, že jde o příjem, který si musíte na konci roku zdanit (přiznat do daňového přiznání).

3. hodnota - byznys pro obchodníky 

Firma nebo živnostník si u QEček najde své. Vítán je maloobchod, velkoobchod, prodej v e-shopu, kamenné prodejně, ordinaci, lékárně.... Tento typ je vhodný především pro welness studia, léčitele, bylinkáře, alternativní lékaře, soukromé polikliniky, eshopy a prodejny zaměřené na zdraví.

Vše si rozhodujete sami podle vlastního uvážení. Nikdo Vás nebude kontaktovat, abyste mermomocí prodávali, nabízeli a doporučovali. QEčkaři to nechávají čistě na Vás, zda uvidíte přínosný potenciál, který si vyberete.

Zdraví máme jen jedno a musíme ho chránit. Pokud jsme Vás zaujali, přihlašte se k nám do klubu. Vše je zcela zdarma. Platí se pouze za zboží, které si vyberete - ale to je přeci logické :)