http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880
http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880

O nás

Jsme tým zdravých a inteligentních lidí. Nejsme žádná sekta, fanatici a podobně smýšlející. Testujeme, co dokáží české vědecké ručičky v souladu s přírodou. Máme jasně daná pravidla, jak se svým zdravím nakládat a uchovat si ho i do pozdějšího věku.

Nesnášíme vykořisťovatele nemocných lidí. Neuznáváme současnou léčbu, která neřeší, pouze dočasně záplatuje. Proto jsme členy KLUBU, díky kterému se pravdivě informujeme. Sdělujeme si, co skutečně pomáhá a tvoříme své příběhy, ve kterých napravujeme to, co jiní způsobili za účelem zisku.

V našich řadách jsou poctiví lidé, které zajímá především samotný výrobek, jeho reálná výroba a reálný účinek, který lze u každého ověřit např. oficiálním laboratorním rozborem krve. Pocit je sice hezký, ale nikdy směrodatný. Proto se rozborů nebojíme. Umělci, co bez laboratoře a lékařského či vědeckého vzdělání dokáží díky mikroskopu z kapky krve podat kompletní analýzu, jsou pro nás zločinci. Takové nesmyslné prodejní artikly zneužívající nevědomost nemocných, jsou spíš smutné.... A do takového pytle my nespadáme.

Náš tým

 • QE Nr. 1 - IVAN
  Ivan je zakladatel. Díky němu jsme objevili v naší rodné zemi neskutečný poklad. Bereme ho jako našeho bosse, který vždy dokáže poradit. Dřív sbíral céčka, protom vymyslel QEčka. Ano - vymyslel a dál vymýšlí. A pořád žije... :) Nikdy nám neprozradil, kolik mu je.
 • QE Nr. 2 - IRENA
  Bez Ireny bychom nemohli tvořit příběhy. Irena nejen QEčka sbírá, ale hlavně je rozdává všude, kde je to potřeba. Díky jejím testům jsme objevili další zajímavé účinky a získali tak nové a velmi cenné informace. Kdyby se udělovali tituly v alternativní medicíně, vyhrála by Oscara.
 • QE Nr. 3 - LENKA
  Lenka je vystudovaná laborantka, svému oboru tedy perfektně rozumí. Na náš sběr QEček dává především odborný pohled a sem tam si nás i proklepne po krevní stránce. Hledá, co jsme udělali špatně a zda QEčka správně kombinujeme, aby mohla fungovat tak, jak to umí.
 • QE Nr. 4 - RADKA
  Radka je náš webmaster, konzultant, zástupce, poradce ...prostě univerzální člověk. Začala sbírat QEčka, až když se kolem ní lidé sami po nich pídili. I když není vystudovaný odborník, dokáže odborníkům vytřít zrak. Díky spolupráci s Lenkou už vyřešily plno běžných i závažných zdravotních problémů.
 • QE Nr. 5 - ??????
  Tak to jsou všichni, co užívají QEčka s námi. Někteří je jenom sbírají, jiní prodávají. Někdo dělá obojí. Všichni ale mají jedno společné - pokud s QEčky správně nakládají, nechodí k doktorovi. Také nemusí řešit otázku, co bude, až se mi překlene padesátka. Oni to už vědí :) 
QEčka jsou pro Vás, Vaši rodinu od dětí počínaje až po babičky a dědečky. Přihlášením do klubu QEčkařů se otvírá svět, který neparazituje, ale pomáhá. A kdo má podnikatelské schopnosti, má možnost je projevit i mezi QEčkaři.