http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880
http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880

Kde QE sehnat

QEčka seženete po celé ČR zcela legálně a bez nátlaku. Nabízí je spousta internetových obchodů. První je začal nabízet v r. 2009 Shopeek.cz. Nejvýhodněji jsou však přímo od výrobce v jeho partnerském klubu www.QEPARTNER.cz Na rozdíl od běžných prodejců se u výrobce dozvíte plno zajímavých informací, shlédnete videa s českými vědci a dozvíte se i konkrétní dávkování na určitý problém. Výrobce také nabízí provizní program a každou chvíli vyhlašuje akční sety, kde získáte produkty zdarma.

Pokud QEčka chcete, ale nechcete být členem kubu, tak si rovnou nafackujte, protože to postrádá logiku. Výhodou klubu výrobce je především sbírání QEček, díky kterým postupně klesá nákupní cena. Žádný fígl v tom není, prostě když se nakupuje u výrobce, ten si sám určuje, co svým klientům nabídne. A výrobce QEček nabízí víc, než byste čekali.

Jestli vás nějaká sekta kdysi nalanařila do jejich klubu, tak chápeme, že máte jisté obavy z uhánění a neustálého nabádání ke koupi produktů či jejich následnému prodeji, nesmyslným členským poplatkům a plnění obratů, abyste získali nějakou almužnu na provizích. U QEček takové manipulace nečekejte. Jednoduše se přihlásíte a co pak budete dál chtít s QEčky dělat, je čistě na vás - nakupovat, prodávat, doporučovat.... Když nic, tak nic. Poplatky nikdo po Vás žádné chtít nebude. Proboha za co taky? :) Info k obchodní spolupráci (určeno obchodníkům a živnostníkům v této oblasti), najdete na www.qelife.cz.