http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880
http://www.partnereunike.cz/reg.php?s=880

Co jsou QE

Někdo sbírá Céčka, my jsme se dali na QEčka (čteme "kvéčka").

Jde o prostředky, které se zcela vymykají současnému farmaceutickému průmyslu. Přirozenou cestou řeší zdravotní problémy všech věkových skupin bezlékovou alternativní metodou s vysokým účinkem a bez nežádoucích účinků. Neškodí v ničem a nikomu, protože přesně tak byly vyvinuty.

Za recepturou QE stojí české vědecké mozky a lidé, kterým při výrobě záleží na několika faktorech:
  • odkud pochází surovina a jak se tváří pod mikroskopem
    certifikáty jakosti jsou sice hezké, ale pro výrobu QE je důležité, co skutečně surovina obnáší
  • zda se akitvní látky nezničily během výroby
    proto se kontroluje každá šarže, aby účinnost byla maximální
  • jak výsledný produkt reálně působí na lidi ve střední Evropě
    cílená regionalita je důležitá, každý organismus je jiný a proto by se mělo vycházet právě ze surovin pro naše enzymy rozpoznatelných. To, že existuje stará čínská receptura je sice hezké, ale v praxi se ukázalo, že pro Evropany to zas takový šlágr není.
Produkty QE na spotřebitele pohlížejí jako na celek, proto vždy obsahují takovou kombinaci, která eliminuje hned několik zdravotních problémů najednou. QE nejsou žádným nováčkem. Více jak 10 let jsou na trhu. I když jsou české, původně se vyráběla především pro zahraniční odběratele, protože náš trh byl (a stále ještě je) nasycen zcela nesmyslnými doplňky stravy bez nějakého zásadního účinku.

QEčka nejsou drahá, jsou bez problémů k dostání, přesto nejsou určeny všem. Pokud nad svým zdravím uvažujete reálně, pak stačí porovnat etiketu na QEčkách s jakýmkoliv jiným obdobným produktem a zjistíte podstatný rozdíl. QEčka jsou totiž vyráběna hlavně z přírodních zdrojů surovin, nikoliv syntetických (umělých) a limity doporučených denních dávek jednotlivých složek jsou naddimenzovány. Příroda byla navíc povýšena moderními výrobními technologiemi (dezintegrace, mikronizace). Taková kombinace je natolik silná, že pomáhá i tam, kde si už ani lékaři neví rady.

Nevěříte? Nevadí. Pro Vás tyhle stránky nejsou. Vy si běžte vyslechnout úžasné semináře o zbohatnutí, o věčném zdraví a jiných nesmyslech, protože tam věřit budete. Tímto způsobem se však QEčka nedostávají mezi lidi. QEčka se šíří sami, bez jakéhokoliv nátlaku. Šíří se mezi lidmi inteligentními, realistickými, pevně stojícími na zemi. Šíří se mezi koncovými uživateli i mezi obchodníky.